Flash a FMS aplikace

Jednou z našich specialit je vývoj aplikací na platformách Adobe Flash a Adobe Flash Media Server.

V případě Flash aplikací jde zpravidla o komponenty nabízející zvýšenou míru interaktivity pro uživatele a funkce, které není možné řešit prostřednictvím klasických nástrojů pro tvorbu webu (DHTML, CSS, JS).

Mezi nejčastěji vyráběné Flash aplikace patří různé interaktivní bannery, webové kalkulačky, přehrávače audia a videa, listovací komponenty a jednoduché hry, ať již publikované samostatně nebo třeba v sociální síti Facebook. Adobe Flash Platform Samozřejmostí je možnost integrace těchto aplikací do zbytku systému tak, aby bylo možné je administrovat, sledovat aktivitu uživatelů, poměřovat výsledky apod.

Dalším případem využití je tvorba samostatných aplikací pro mobilní zařízení a aplikací pro desktop, kdy lze s pomocí platformy Adobe Air exportovat flashové aplikace tak, že mohou samostatně fungovat pod operačními systémy Android, iOS nebo MS Windows.

Flash Media Server (FMS) je software od společnosti Adobe, který umožňuje propojení uživatelů Flash aplikací a výměnu dat mezi nimi v reálném čase. Systémy využívající FMS umožňují například streamování videa mezi uživateli, sledování akcí jiných uživatelů v reálném čase a různé další činnosti využívající okamžité interakce mezi připojenými uživateli.Kombinováním těchto technologií dokážeme vytvořit kompletní řešení pro podnikání na internetu.

Ze systémů využívajících právě Flash komponenty a FMS nabízíme například řešení pro distribuci videa (video katalogy, internet TV), videochat, herní systémy pro více hráčů nebo řešení pro online casino.

© 2012 Burn IT, s.r.o.
Odkazy: ---